sobota 5. ledna 2013

Moje hobby: Fotografia

Ahojte!

V minulom príspevku TU ste sa ma pýtali na akú školu sa hlásim a tak mi napadlo, že vám poviem o mojej obrovskej záľube....vlastne je to moja vášeň :) čo vám budem hovoriť :) je to niečo, čo by som chcela v živote robiť :D Preto som si podala prihlášku na fotografiu. (Na fotke som ja s mojou láskou :))Ak vládneš nad okamihom, vládneš nad životom. (Marie von Ebner-Eschenbachová)


V poslednej dobe pilne pracujem na výbere fotiek na prijímačky, to je to, čo mi úplne zapĺňa rozum. Premýšľam nad tým, že založím novú rubriku, niečo ako "z mojej tvorby" alebo "mojím okom" :D napadajú mi samé strašné názvy....A teda aj všetky fotky, ktoré ste tu doteraz videli, aj všetkých produktov sú fotené mnou (dúfam teda že sa vám páčili :P )...viac ma ale baví pohrať sa s farbami a fotiť rôzne štýly, či udalosti alebo ľudí.

Dneska som vám teda chcela len tak letmo načrtnúť aj túto stránku mojej osobnosti, je omnoho obsiahlejšia ako si myslíte :D...tým chcem povedať, aby ste sa kľudne pýtali, ak vás niečo zaujíma. 

Nakoniec pripájam pár fotiek, ktoré som nedávno fotila. 

Snehová princezná - Katka
Let's get stylin'
foto: KK - me

10 komentářů:

 1. jeeeeeej! Tie fotky su krasne, urcite taku rubriku sprav , fotis uzasne !

  OdpovědětVymazat
 2. Fotíš moc hezky, budu ráda když takovou rubriku uděláš a bude tam toho jen přibývat! A u přijímaček držím palce!:)

  OdpovědětVymazat
 3. wau, ide ti to velmi pekne!:)

  OdpovědětVymazat
 4. krásne fotografie :)...odkial si ak smiem vediet? :)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...