pátek 27. července 2012

Summer Bubble Nails

Ahojte!

Spomenula som si, že tu ešte nebolo nič spomenuté o nechtoch. Takže som si pre vás pripravila tento bublinkový vzor, vznikol vlastne veľmi spontánne. Ospravedlňte moje krátke nechty, pestujem si ich nakrátko, pretože s dlhými sa mi hrá ťažko.


Použila som tieto 3 laky na nechty. Biely je ozdobný s tenkým štetčekom, robí precíznejšie ťahy, čo budeme potrebovať.


Najprv si nalakujeme nechty slabo zelenou - akoby mätovou farbou


Potom použijeme tmavší zelený alebo aj modrý lak, spravíme ním kvapku na nejaký papier a s vatovou tyčinkou kreslíme jednotlivé bodky. Striedajte veľkosti a rozmiestnenie, čím rozmanitejšie budú, tým lepším dojmom budú nechty pôsobiť.


A nakoniec bielym lakom spravíme malé bodky v pravom alebo ľavom hornom rohu väčších bodiek. Ak nemáte práve takýto lak s tenkým štetčekom, môžete to spraviť podobne ako s tmavo zeleným lakom, len použite namiesto vatovej tyčinky špáratko, alebo hrot vypísaného pera. Toto vytvorí 3D dojem. Wow!


Verím, že tomuto vzoru dáte šancu, kľudne sa s tým pohrajte, dajte vedieť ako sa vám darilo. Skúste spraviť aj rôzne farebné kombinácie, určite sa poteším vašim nápadom. V budúcnosti určite čakajte aj ďalšie podobné príspevky. Držím teda palce.

Let's get stylin'
foto: KK

4 komentáře:

 1. Green is my favorite color, so naturally I like what you've done with this mani.
  Thanks for following me. What language do you speak?
  xx
  maya
  http://byebyesoccermom.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thanks :) You should try this too...I speak Slovak language :) I hope you like it :D

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...